باسکول سقفی
باسکول سقفی
مارس 10, 2020
باسکول مکانیکی در تهران
می 16, 2020

باسکول سقفی در تهران

باسکول سقفی در تهران

باسکول سقفی در تهران از محصولات ویژه حدادماهر می باشد که با کیفیت بالا و قیمت ارزان به شما عزیزان ارائه می شود. از باسکول ها بیشتر در صنعت استفاده می شود. باسکول ها نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی از ابعاد بزرگتری برخوردار می باشند. ترازو بر عکس باسکول از قطعات ظریف تری ساخته شده و وزن آن سبک تر می باشد. قبل از خرید باسکول ها حتما باید مکانی برای آن ها در نظر گرفته شود. برای جابه جایی آن ها از ریل هایی فلزی کمک می گیرند تا افراد بتوانند به راحتی آن ها را از یک مکان به مکانی دیگر انتقال دهند. باسکول سقفی در تهران در برابر ضربات بسیار مقاوم بوده و آن به دلیل استفاده از مصالح سنگین در ساختار آن ها می باشد. معمولا از آلیاژ فلزات مختلف در ساختار باسکول ها استفاده می کنند. باسکول ها در انواع مختلفی وجود دارند و در صنعت به طور کلی باسکول ها به دو دسته مکانیکی و دیجیتالی تقسیم بندی می شوند.

 از باسکول های قدیمی می توان به باسکول های سنگی اشاره کرد که نسبت به باسکول های امروزی دارای شکل ساده تری می باشند. نام دیگر این باسکول ها قپان نام داشت که برای اندازه گیری وزن دام و طیور از آن ها استفاده می شد. عملکرد باسکول های قدیمی نسبت به باسکول های امروزی بسیار ساده تر بود و امروزه بیشتر از باسکول های دیجیتال و مکانیکی در توزین اجسام بسیار سنگین استفده می شود.از باسکول های سنگی بیشتر در قدیم استفاده می شد. فرق بین باسکول و ترازو آن است که باسکول می تواند وزن های خیلی بالایی را تخمین بزند ولی ترازو برای اندازه گیری وزن های معمولی ساخته شده است. همچنین ترازو به اندازه باسکول نمی تواند وزن را با سرعت و دقت بالایی تخمین بزند.

کیفیت باسکول سقفی در تهران

باسکول سقفی در تهران در برابر انواع ضربات از خود مقاومت خوبی نشان می دهد. بدنه فولادی باسکول ها سبب شده است که در برابر فشار ضربات مختلف از خود استحکام خوبی نشان دهد.جهت شناسایی وزن اجسام بر روی صفحه پلتفرم باسکول سقفی از حسگرهایی پیشرفته استفاده کرده اند که دارای فناوری ساخت بالایی می باشد و وزن زیاد اجسام را به خوبی و با دقت بالایی تشخیص می دهد. در واقع لودسل ها حسگرهایی هستند که می توانند وزن شناسایی شده را به نمایشگر باسکول انتقال دهند.

در هنگام عملیات خاکبرداری برای راه اندازی صفحات باسکول سقفی از بتن های از پیش ساخته شده استفاده می کنند. مقدا بتن استفاده شده در ابعاد آن از نکات قابل اهمیت می باشد که باید به آن توجه کرد..برای جابه جایی باسکول ها از جرثقیل ها استفاده می کنند تا ایمنی مورد نیاز حفظ و زمان زیادی برای انتقال آن صرف نشود.معمولا شرکت سازنده نکاتی را در راجع به فنی و ایمنی دستگاه در کاتالوگ خود قرار می دهند تا مشتریان بتوانند به نحو احسن از این دستگاه استفاد کنند.

قیمت ویژه باسکول سقفی

اولین موردی که در قیمت باسکول ها موثر می باشند، نوع و جنس بتن مصرفی برای راه اندازی باسکول ها یکی از عوامل مهم آن ها می باشد. لودسل ها با درجه کیفی مختلفی برای راه اندازی باسکول سقفی مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا برای ساخت بدنه باسکول ها از آلیاژهای مختلفی استفاده می کنند. درجه کیفی آلیاژ به کار رفته در قیمت باسکول ها موثر می باشد. باسکول تولیدی دارای گواهینامه بین المللی با پشتیبانی دو ساله می باشد که در این مدت می توانند از خدمات پس از فروش ما استفاده کنند. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در زمینه فروش باسکول ها در انواع طرح ها و سایزها می باشد . مفتخر هستیم تا به شما عزیزان خدمت رسانی بکنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *