باسکول سقفی در تهران
باسکول سقفی در تهران
می 15, 2020
باسکول جاده ای در اصفهان
باسکول جاده ای در اصفهان
می 17, 2020

باسکول مکانیکی در تهران

باسکول مکانیکی در تهران یکی از محصولات ویژه حدادماهر می باشد که با کییت بالا به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. قیمت باسکول مکانیکی در تهران به فاکتورهایی شامل نوع سازه های به کار رفته در آن، ابعاد آن ها و نوع بتن به کار رفته برای ساخت صفحات پلتفرمی آن ها می باشد. از باسکول ها بیشتر در صنعت استفاده می شود. باسکول ها نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی از ابعاد بزرگتری برخوردار می باشند. ترازو بر عکس باسکول از قطعات ظریف تری ساخته شده و وزن آن سبک تر می باشد.

باسکول ها چون برای توزین دستگاه های بسیار سنگین استفاده می شود باید از سازه های مقاوم تر و سنگین تری برای ساخت آن ها استفاده شود. قبل از خرید باسکول ها حتما باید مکانی برای آن ها در نظر گرفته شود. برای جابه جایی آن ها از ریل هایی فلزی کمک می گیرند تا افراد بتوانند به راحتی آن ها را از یک مکان به مکانی دیگر انتقال دهند. باسکول مکانیکی در تهران در برابر ضربات بسیاراستحکام بالایی دارند. و معمولا از آلیاژ فلزات مختلف در ساختار باسکول ها استفاده می کنند. باسکول ها در انواع مختلفی وجود دارند و در صنعت به طور کلی باسکول ها به دو دسته مکانیکی و دیجیتالی تقسیم بندی می شوند.

باسکول های قدیمی عملکرد ساده تری نسبت به باسکول های امروزی مانند باسکول مکانیکی در تهران دارند. نام دیگر این باسکول ها قپان نام داشت که برای اندازه گیری وزن دام و طیور از آن ها استفاده می شد. از باسکول های سنگی بیشتر در قدیم استفاده می شد. فرق بین باسکول و ترازو آن است که باسکول می تواند وزن های خیلی بالایی را تخمین بزند ولی ترازو برای اندازه گیری وزن های معمولی ساخته شده است. همچنین ترازو به اندازه باسکول نمی تواند وزن را با سرعت و دقت بالایی تخمین بزند.

مزیت های باسکول مکانیکی در تهران

باسکول مکانیکی در تهران دارای بدنه فولادی می باشد که باعث شده است که در برابر ضربات مختلف از خود مقاومت خوبی نشان دهند.جهت تعیین وزن اجسام روی صفحه پلتفرم باسکول مکانیکی در تهران از حسگرهایی پیشرفته استفاده کرده اند که دارای فناوری بالایی در ساخت هستند. معمولا باسکول ها نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی وزن اجسام فوق سنگین را با دقت بالایی و سرعت زیادی تشخیص می دهند. در واقع لودسل ها حسگرهایی هستند که می توانند وزن شناسایی شده را به نمایشگر باسکول انتقال دهند.در هنگام عملیات خاکبرداری برای راه اندازی صفحات باسکول سقفی از بتن های از پیش ساخته شده استفاده می کنند. مقداربتن استفاده شده در ابعاد آن از نکات قابل اهمیت می باشد که باید به آن توجه کرد. به دلیل وزن سنگین باسکول ها برای جابه جایی راحت آن ها از چرثقیل استفاده می کنند. معمولا شرکت سازنده نکاتی را در راجع به فنی و ایمنی دستگاه در کاتالوگ خود قرار می دهند تا مشتریان بتوانند به نحو احسن از این دستگاه استفاد کنند.

قیمت ویژه باسکول مکانیکی

اولین موردی که در قیمت باسکول ها موثر می باشند، نوع و جنس بتن مصرفی برای راه اندازی صفحات پلتفرمی آن ها می باشد. لودسل ها با درجه کیفی مختلفی برای راه اندازی باسکول مکانیکی در تهران مورد استفاده قرار می گیرد. برای پرداخت هزینه باسکول ها می توانید به صورت پیش قسط بپردازید. شما می توانید بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه و مابقی را به صورت قسط های ماهانه پرداخت کنید. باسکول تولیدی دارای گواهینامه بین المللی با پشتیبانی دو ساله می باشد که در این مدت می توانند از خدمات پس از فروش ما استفاده کنند. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در زمینه فروش باسکول ها در انواع طرح ها و سایزها می باشد . مفتخر هستیم تا به شما عزیزان خدمت رسانی بکنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *