باسکول مکانیکی در تهران
می 16, 2020
باسکول جرثقیلی در مشهد
باسکول جرثقیلی در مشهد
می 18, 2020

باسکول جاده ای در اصفهان

باسکول جاده ای در اصفهان

باسکول جاده ای در اصفهان یکی از محصولات اصلی مجموعه حدادماهر می باشد که با تخفیف ویژه به شما کشتریان عزیز ارائه می شود. قیمت باسکول جاده ای در اصفهان به فاکتورهایی شامل نوع سازه های به کار رفته در آن، ابعاد آن ها و نوع بتن به کار رفته برای ساخت صفحات پلتفرمی آن ها می باشد. معمولا از باسکول ها و ترازوهای بزرگ صنعتی برای وزن کردن دستگاه ها و ماشین آلات بزرگ در صنعت استفاده می کنند. باسکول ها نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی از ابعاد بزرگتری برخوردار می باشند.

معمولا از آلیاژهایی چون فولاد و آهن برای ساخت بدنه فولادی آن ها استفاده می شود. بدنه فولادی آن ها در برابر ضربات مختلف از خود استحکام بالایی نشان می دهد. قبل از خرید باسکول ها حتما باید مکانی برای آن ها در نظر گرفته شود. برای سهولت در جابه جایی باسکول جاده ای از ریل هایی فلزی برای آن ها استفاده شده است که وزن باسکول را به خوبی می توانند تحمل کنند. باسکول مکانیکی در تهران در برابر ضربات بسیاراستحکام بالایی دارند. باسکول ها در انواع مختلفی وجود دارند و در صنعت به طور کلی باسکول ها به دو دسته مکانیکی و دیجیتالی تقسیم بندی می شوند.

باسکول های قدیمی عملکرد ساده تری نسبت به باسکول های امروزی مانند باسکول جاده ای در اصفهان دارند. نام دیگر این باسکول ها قپان نام داشت که برای اندازه گیری وزن دام و طیور از آن ها استفاده می شد. از باسکول های سنگی بیشتر در قدیم استفاده می شد. فرق بین باسکول و ترازو آن است که باسکول می تواند وزن های خیلی بالایی را تخمین بزند ولی ترازو برای اندازه گیری وزن های معمولی ساخته شده است. همچنین ترازو به اندازه باسکول نمی تواند وزن را با سرعت و دقت بالایی تخمین بزند.

مزیت های آن ها

جهت تعیین وزن اجسام روی صفحه پلتفرم باسکول جاده ای در اصفهان از حسگرهایی پیشرفته استفاده کرده اند که دارای فناوری بالایی در ساخت هستند. این لودسل ها وظیفه دارند وزن تشخیص شده توسط حسگرهای صفحات پلتفرمی را به صفحه نمایشگر باسکول انتقال بدهند. مزیت ویژه باسکول ها نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی این است که وزن اجسام را با سرعت بالا و دقت زیادی تخمین می زنند. در واقع لودسل ها حسگرهایی هستند که می توانند وزن شناسایی شده را به نمایشگر باسکول انتقال دهند.

عملیات راه اندازی باسکول ها شامل سه مرحله می باشد. این مراحل عملیات خاکبرداری، عملیات گودبرداری و عملیات های مکانیکی و شیمیایی می باشد. در هنگام عملیات خاکبرداری برای راه اندازی صفحات باسکول جاده ای از بتن های از پیش ساخته شده استفاده می کنند. مقدا بتن استفاده شده در ابعاد آن از نکات قابل اهمیت می باشد که باید به آن توجه کرد. معمولا شرکت سازنده نکاتی را در راجع به فنی و ایمنی دستگاه در کاتالوگ خود قرار می دهند تا مشتریان بتوانند به نحو احسن از این دستگاه استفاد کنند.

تخفیف ویژه برای باسکول جاده ای در اصفهان

یکی از عوامل مهمی که در قیمت باسکول جاده ای در اصفهان موثر می باشد، نوع و مقدار بتن مصرفی برای ساخت صفحات پلتفرمی آن ها می باشد. معمولا باید از بتن های مرغوب در ساخت این صفحات استفاده کرد. لودسل ها با درجه کیفی مختلفی برای راه اندازی باسکول جاده ای اصفهان مورد استفاده قرار می گیرد. برای پرداخت هزینه باسکول ها می توانید به صورت پیش قسط بپردازید. شما می توانید بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه و مابقی را به صورت قسط های ماهانه پرداخت کنید. باسکول تولیدی دارای گواهینامه بین المللی با پشتیبانی دو ساله می باشد که در این مدت می توانند از خدمات پس از فروش ما استفاده کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *