باسکول جاده ای در اصفهان
باسکول جاده ای در اصفهان
می 17, 2020
باسکول 30 تنی در یاسوج
باسکول 30 تنی در یاسوج
می 19, 2020

باسکول جرثقیلی در مشهد

باسکول جرثقیلی در مشهد

باسکول جرثقیلی در مشهد ابزاری پرکاربرد محسوب می شو که برای توزین اجسام بسیار سنگین از آن استفاده می کنند. بیشتر کارهای صنعتی با استفاده از باسکول ها رونق داده می شود و کاربران می توانند وزن کردن اجسامی چون ماشین آلات و دستگاه های بزرگ صنعتی از آن ها استفاده کنند. باسکول ها نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی از ابعاد بزرگتری برخوردار می باشند.

ترازو بر عکس باسکول از قطعات کوچکتر ساخته شده که وزن پایینی هم در مقایس با انواع باسکول ها دارد. باسکول چرثقیلی در مشهد علاوه بر این که می توانند محدوده وزن بالایی را توزین کنند، وزن را با سرعت و دقت بیشتری اندازه گیری می کنند. قبل از خرید باسکول ها حتما باید مکانی برای آن ها در نظر گرفته شود که به دلیل بزرگ بودن ابعاد آن ها می باشد. برای جابه جایی آن ها از ریل هایی فلزی کمک می گیرند تا افراد بتوانند به راحتی آن ها را از یک مکان به مکانی دیگر انتقال دهند.

معمولا بدنه باسکول جرثقیلی را از فولادهای سختی می سازند که دارای قاومت بالایی باشند که بتوانند در برابر ضربات مختلف از خود مقاومت خوبی نشان دهند. یکی از اجزای مهم باسکول ها صفحات پلتفرمی آن ها می باشد که برای اندازه گیری وزن از آن ها استفاده می شود. معمولا بر روی این صفحات حسگرهایی با فناوری بالا تعبیه می شود که می توانند وزن را به خوبی تشخیص داده و به صفحه نمایشگر انتقال دهند. در واقع لودسل ها حسگرهایی هستند که می توانند وزن شناسایی شده را به نمایشگر باسکول جرثقیلی انتقال دهند.

در هنگام عملیات خاکبرداری برای ساخت صفحات پلتفرم از انواع بتن های مرغوب در قالب های آماده استفاده می کنند. معمولا نوع بتن مصرفی در کیفیت صفحات پلتفرم موثر می باشند.  برای راه اندازی صفحات باسکول جرثقیلی در مشهد از بتن های از پیش ساخته شده استفاده می کنند. مقدا بتن استفاده شده در ابعاد آن از نکات قابل اهمیت می باشد که باید به آن توجه کرد. برای جابه جایی باسکول جرثقیلی استفاده می کنند تا ایمنی مورد نیاز حفظ و زمان زیادی برای انتقال آن صرف نشود.معمولا شرکت سازنده نکاتی را در راجع به فنی و ایمنی دستگاه در کاتالوگ خود قرار می دهند تا مشتریان بتوانند به نحو احسن از این دستگاه استفاد کنند.

فاکتورهای مختلفی هستند که در قیمت باسکول جرثقیلی موثر می باشند. این عوامل علاوه بر این بر روی قیمت آن ها موثر است، بر روی کیفیت آن ها تاثیرگذار می باشد:

  1. مقدار بتن استفاده شده برای ساخت صفحات پلتفرمی آن ها
  2. نوع بتن مصرفی برای ساخت صفحات پلتفرمی باسکول جرثقیلی در مشهد
  3. اندازه باسکول ها که یکی از مهم ترین عوامل به شمار می رود
  4. نوع آلیاژ به کار رفته برای ساخت بدنه باسکول ها که بیشتر از فولادهای سخت استفاده می کنند
  5. نوع لودسل هایی که برای تخیص وزن استفاده می شوند، در قیمت باسکول جرثقیلی در مشهد موثر می باشد.

باسکول تولیدی دارای گواهینامه بین المللی با پشتیبانی دو ساله می باشد که در این مدت می توانند از خدمات پس از فروش ما استفاده کنند. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در زمینه فروش باسکول ها در انواع طرح ها و سایزها می باشد . مفتخر هستیم تا به شما عزیزان خدمت رسانی بکنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *