باسکول جرثقیلی در مشهد
باسکول جرثقیلی در مشهد
می 18, 2020
باسکول 40 تنی در زنجان
باسکول 40 تنی در زنجان
می 20, 2020

باسکول 30 تنی در یاسوج

باسکول 30 تنی در یاسوج

باسکول 30 تنی در یاسوج از محصولات با کیفیت ما می باشد که برای توزین اجسام فوق سنگین مانند ماشین آلات بزرگ صنعتی از آن استفاده می کنند. معمولا نوع سازه به کار رفته در آن، اندازه صفحات پلتفرمی باسکول 30 تنی در یاسوج و نوع بتن استفاده شده در عملیات خاکبرداری از عوامل مهم در تعیین قیمت باسکول ها می باشد. از باسکول ها بیشتر در صنعت استفاده می شود. باسکول ها نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی از ابعاد بزرگتری برخوردار می باشند.

ترازو بر عکس باسکول از قطعات ظریف تری ساخته شده که وزن آن بسیار سبکتر از باسکول ها می باشد. به دلیل نوع عملکرد باسکول ها باید بدنه آن ها را از فولاد ها سخت بسازند تا مقاومت بالایی داشته باشند. قبل از خرید باسکول ها حتما باید مکانی برای آن ها در نظر گرفته شود. برای جابه جایی آن ها از ریل هایی فلزی کمک می گیرند تا افراد بتوانند به راحتی آن ها را از یک مکان به مکانی دیگر انتقال دهند. باسکول ها در انواع مختلفی وجود دارند و در صنعت به طور کلی باسکول ها به دو دسته مکانیکی و دیجیتالی تقسیم بندی می شوند.

باسکول های قدیمی یا همان باسکول های سنگی برای توزین دام وطیور از آن ها استفاده می شد. نام دیگر این باسکول ها قپان نام داشت که ظاهر ساده ای نسبت به باسکول های امروزی داشتند. فرق بین باسکول و ترازو آن است که باسکول می تواند وزن های خیلی بالایی را تخمین بزند ولی ترازو برای اندازه گیری وزن های معمولی ساخته شده است. همچنین ترازو به اندازه باسکول نمی تواند وزن را با سرعت و دقت بالایی تخمین بزند.

مزیت های باسکول 30 تنی در یاسوج

باسکول 30 تنی در یاسوج دارای وزن زیادی هستند که برای جابه جایی آن ها از ریلهایی فلزی در زیر کف آن ها تعبیه شده است.جهت تعیین وزن اجسام روی صفحه پلتفرم باسکول 30 تنی در یاسوج از حسگرهایی پیشرفته استفاده کرده اند که دارای فناوری بالایی در ساخت هستند. مزیت ویژه باسکول ها نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی در این است که می توانند وزن را با سرعت و دقت بالاتری تخمین بزنند. در واقع لودسل ها حسگرهایی هستند که می توانند وزن شناسایی شده را به نمایشگر باسکول انتقال دهند.در هنگام عملیات خاکبرداری برای راه اندازی صفحات باسکول سقفی از بتن های از پیش ساخته شده استفاده می کنند. مقدا بتن استفاده شده در ابعاد آن از نکات قابل اهمیت می باشد که باید به آن توجه کرد..به دلیل وزن سنگین باسکول ها برای جابه جایی راحت آن ها از چرثقیل استفاده می کنند.

قیمت ویژه باسکول 30 تنی با تخفیف

باسکول 30 تنی در یاسوج دارای کارت گواهینامه بین المللی استاندارد بوده و شما عزیزان می توانید پس از خرید دستگاه از خدمات پس از فروش ما استفاده کنید. معمولا ضمانت باسکول ها به صورت دو ساله بوده و در این مدت شرکت وظیفه دارد خدماتی از قبیل تعویض کالا یا تعمیر آن را برای مشتریان انجام دهد. اولین موردی که در قیمت باسکول ها موثر می باشند، نوع و جنس بتن مصرفی برای راه اندازی صفحات پلتفرمی آن ها می باشد.

لودسل ها با درجه کیفی مختلفی برای راه اندازی باسکول 30 تنی در یاسوج مورد استفاده قرار می گیرد. برای پرداخت هزینه باسکول ها می توانید به صورت پیش قسط بپردازید. شما می توانید بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه و مابقی را به صورت قسط های ماهانه پرداخت کنید. باسکول تولیدی دارای گواهینامه بین المللی با پشتیبانی دو ساله می باشد که در این مدت می توانند از خدمات پس از فروش ما استفاده کنند. مفتخر هستیم تا به شما عزیزان خدمت رسانی بکنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *