باسکول 30 تنی در یاسوج
باسکول 30 تنی در یاسوج
می 19, 2020
باسکول صنعتی در اردبیل
باسکول صنعتی در اردبیل
می 21, 2020

باسکول 40 تنی در زنجان

باسکول 40 تنی در زنجان

باسکول 40 تنی در زنجان از محصولات حدادماهر می باشد که با گواهینامه استاندارد بین اللملی به شما عزیزان با قیمت ارزان عرضه می شود. معمولا این باسکول ها دارای نشان استاندارد از سوی شرکت سازنده هستند. باسکول 40 تنی در زنجان برای وزن کردن اجسام بزرگ و فوق سنگین استفاده می شود. فرق اصلی بین باسکول ها و ترازو این است که باسکول ها با دقت و سرعت بیشتری وزن اجسام را تخمین می زنند. قیمت باسکول 40 تنی در زنجان به فاکتورهایی شامل نوع سازه های به کار رفته در آن، ابعاد آن ها و نوع بتن به کار رفته برای ساخت صفحات پلتفرمی آن ها می باشد. فرق دیگر باسکول ها با ترازو آن است که بیشتر برای کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

باسکول ها معمولا از بدنه فلزی با بعاد بزرگ و با وزن سنگین تری ساخته شده که در برابر فشار ناشی از وزن اجسام از خود مقاومت خوبی نشان می دهند. ترازو بر عکس باسکول از قطعات ظریف تری ساخته شده و وزن آن سبک تر می باشد. قبل از خرید باسکول ها حتما باید مکانی برای آن ها در نظر گرفته شود. برای جابه جایی آن ها از ریل هایی فلزی کمک می گیرند تا افراد بتوانند به راحتی آن ها را از یک مکان به مکانی دیگر انتقال دهند. باسکول 40 تنی در زنجان در برابر ضربات بسیاراستحکام بالایی دارند. باسکول ها در انواع مختلفی وجود دارند و در صنعت به طور کلی باسکول ها به دو دسته مکانیکی و دیجیتالی تقسیم بندی می شوند. باسکول ها در صنعت به طور کلی به دو نوع دیجیتالی و مکانیکی تقسیم می شوند که هر کدام دارای فناوری ساخت بالایی هستند.

باسکول های قدیمی عملکرد ساده تری نسبت به باسکول های امروزی مانند باسکول 40 تنی دارند. نام دیگر این باسکول ها قپان نام داشت که برای اندازه گیری وزن دام و طیور از آن ها استفاده می شد. باسکول های سنگی یکی از  باسکول های قدیمی محسوب می شوند که عملکرد ساده تری نسبت به باسکول های امروزی داشته و نسبت به باسکول های امروزی از امکانات بیشتر برخوردار نبودند. فرق بین باسکول و ترازو آن است که باسکول می تواند وزن های خیلی بالایی را تخمین بزند ولی ترازو برای اندازه گیری وزن های معمولی ساخته شده است.

کیفیت بالای باسکول 40 تنی در زنجان

جهت تشخیص وزن اجسام بر روی باسکول ها از صفحات پلتفرمی هوشمند استفاده شده که دارای فناوری ساخت بالایی هستند. روی صفحه پلتفرم باسکول 40 تنی از حسگرهایی پیشرفته استفاده کرده اند. معمولا باسکول ها نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی یکی دیگر از اجزای مهم باسکول ها لودسل ها هستند. این لودسل ها عملگرهایی قوی هستند که وزن تشخیص شده را به صفحه نمایشگر باسکوا انتقال می دهند.

در هنگام عملیات خاکبرداری برای راه اندازی صفحات باسکول 40 تنی از بتن های از پیش ساخته شده استفاده می کنند. مقدا بتن استفاده شده در ابعاد آن از نکات قابل اهمیت می باشد که باید به آن توجه کرد..به دلیل وزن سنگین باسکول ها برای جابه جایی راحت آن ها از چرثقیل استفاده می کنند.

قیمت ویژه باسکول 40 تنی

معمولا برای ساخت صفحات پلتفرمی از انواع بتن ها استفاده می شوند. معمولا نوع بتن مصرفی در قیمت باسکول 40 تنی موثر می باشند. لودسل ها با درجه کیفی مختلفی برای راه اندازی باسکول 40 تنی مورد استفاده قرار می گیرد. برای پرداخت هزینه باسکول ها می توانید به صورت پیش قسط بپردازید. شما می توانید بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه و مابقی را به صورت قسط های ماهانه پرداخت کنید. باسکول تولیدی دارای گواهینامه بین المللی با پشتیبانی دو ساله می باشد که در این مدت می توانند از خدمات پس از فروش ما استفاده کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *