باسکول 40 تنی در زنجان
باسکول 40 تنی در زنجان
می 20, 2020
باسکول سنگی در اردبیل
باسکول سنگی در اردبیل
می 22, 2020

باسکول صنعتی در اردبیل

باسکول صنعتی در اردبیل

باسکول صنعتی در اردبیل یکی از محصولات ما است که با کیفیت بالا و به صورت اقساطی به شما عرضه می شود قیمت باسکول صنعتی در اردبیل به فاکتورهای زیر بستگی دارد:

  1. نوع و مقدار بتن استفاده شده برای ساخت صفحات پلتفرمی
  2. استفاده از قطعات با فناوری ساخت بالاتر
  3. اندازه باسکول ها
  4. نوع مدل باسکول انتخابی از سوی شما مشتریان

باسکول صنعتی در اردبیل بیشتر کاربردهای صنعتی دارند و برای مصارف عمومی کمتر از آن ها استفاده می شود. باسکول ها نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی از ابعاد بزرگتری برخوردار می باشند. از قطعات مقاوم تر در ساخت باسکول ها استفاده می شود که باعث وزن بالای آن ها شده است. در ساخت ترازو بر عکس باسکول ها از قطعات ظریف تری استفاده می شود.

باسکول صنعتی عموما برای توزین قطعات سنگین استفاده می شود که دارای ابعاد بزرگتری نسبت به ترازو ها نیز می باشد. برای همین قبل از خرید باسکول ها حتما باید مکانی برای آن ها در نظر گرفته شود. برای جابه جایی آن ها از ریل هایی فلزی کمک می گیرند تا افراد بتوانند به راحتی آن ها را از یک مکان به مکانی دیگر انتقال دهند. باسکول مکانیکی در اردبیل در برابر ضربات بسیاراستحکام بالایی دارند. باسکول های صنعتی به دو مدل کلی دیجیتالی و مکانیکی در بازار تقسیم می شوند. معمولا ساخت باسکول ها بر اساس استانداردهای بین المللی انجام گرفته که باید از سوی شرکت سازنده دارای نشان استاندارد باشند.

باسکول های قدیمی عملکرد ساده تری نسبت به باسکول های امروزی مانند باسکول صنعتی در اردبیل دارند. عمومی ترین باسکول های قدیمی، باسکول های سنگی بودند که دارای عملکرد ساده تری نسبت به باسکول های امروزی داشتند. نام دیگر این باسکول ها قپان نام داشت که برای اندازه گیری وزن دام و طیور از آن ها استفاده می شد. فرق بین باسکول و ترازو آن است که باسکول می تواند وزن های خیلی بالایی را تخمین بزند ولی ترازو برای اندازه گیری وزن های معمولی ساخته شده است. همچنین ترازو به اندازه باسکول نمی تواند وزن را با سرعت و دقت بالاتری تخمین بزند.

مزیت های باسکول صنعتی در اردبیل

باسکول صنعتی در اردبیل دارای بدنه فولادی می باشد که باعث استحکام بالای آن ها شده است. معمولا از فلزاتی چون الومینیوم و آهن در ساخت بدنه آن ها استفاده می شود.جهت تعیین وزن اجسام روی صفحه پلتفرم باسکول صنعتی در اردبیل از حسگرهایی پیشرفته استفاده کرده اند که دارای فناوری بالایی در ساخت هستند. یکی دیگر از قسمت های باسکول ها مربوط به لودسل ها می باشد. در واقع لودسل ها حسگرهایی هستند که می توانند وزن شناسایی شده را به نمایشگر باسکول انتقال دهند.

در هنگام عملیات خاکبرداری برای راه اندازی صفحات باسکول صنعتی از قالب های بتن آماده استفاده می کنند. مقدار بتن استفاده شده در ابعاد آن از نکات قابل اهمیت می باشد که باید به آن توجه کرد.معمولا شرکت سازنده نکاتی را در راجع به فنی و ایمنی دستگاه در کاتالوگ خود قرار می دهند تا مشتریان بتوانند به نحو احسن از این دستگاه استفاد کنند.

قیمت ویژه باسکول صنعتی در حدادماهر

معمولا فاکتورهای مختلفی وچجود دارند که در قیمت دهی به باسکول صنعتی موثر می باشند. اولین فاکتور، درجه کیفی باسکول ها از نظر ساخت می باشد، هرچه از قطعات هوشمند تری در ساخت آن ها استفاده شود، به مراتب قیمت آن ها بالاتر می رود. برای پرداخت هزینه باسکول ها می توانید به صورت پیش قسط بپردازید.

شما می توانید بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه و مابقی را به صورت قسط های ماهانه پرداخت کنید. باسکول تولیدی دارای گواهینامه بین المللی با پشتیبانی دو ساله می باشد که در این مدت می توانند از خدمات پس از فروش ما استفاده کنند. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در زمینه فروش باسکول ها در انواع طرح ها و سایزها می باشد. مفتخر هستیم تا به شما عزیزان خدمت رسانی بکنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *