باسکول صنعتی در اردبیل
باسکول صنعتی در اردبیل
می 21, 2020
باسکول سنگی در بندرعباس
باسکول سنگی در بندرعباس
می 23, 2020

باسکول سنگی در اردبیل

باسکول سنگی در اردبیل

باسکول سنگی در اردبیل یکی از محصولات با کیفیت مجموعه حدادماهر می باشد که به صورت اقساطی هم به فروش می رود. قیمت باسکول سنگی در اردبیل به فاکتورهایی شامل نوع سازه های به کار رفته در آن، ابعاد آن ها و نوع بتن به کار رفته برای ساخت صفحات پلتفرمی آن ها بستگی دارد. از باسکول ها و ترازوهای بزرگ صنعتی بیشتر در صنعت استفاده می شود.

از این وسیله برای توزین اجسام فوق سنگین استفاده می کنند. باسکول ها نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی از ابعاد بزرگتری برخوردار می باشند که برای ساخت بدنه فولادی آن ها از سازه های محکمی استفاده می کنند. ترازو بر عکس باسکول از قطعات ظریف تری ساخته شده و وزن آن سبک تر می باشد. قبل از خرید باسکول ها حتما باید مکانی برای آن ها در نظر گرفته شود. برای جابه جایی آن ها از ریل هایی فلزی کمک می گیرند تا افراد بتوانند به راحتی آن ها را از یک مکان به مکانی دیگر انتقال دهند.

باسکول سنگی با سرعت و دقت بالاتری وزن اجسام را تشخیص می دهند. با توجه به نوع عملکرد باسکول ها در انواع مختلفی دسته بندی می شوند. باسکول های امروزی به دو نوع کلی دیجیتالی و مکانیکی تقسیم بندی می شوند. از باسکول سنگی بیشتر در زمان های قدیم استفاده می شد. این باسکول ها عملکرد ساده ای داشتند و برای توزین دام و طیور از آن ها استفاده می شد. به باسکول های سنگی باسکول قپان نیز می گفتند که از چند سنگ بزرگ برای اندازه گیری استفاده می کنند. فرق بین باسکول و ترازو آن است که باسکول می تواند وزن های خیلی بالایی را تخمین بزند ولی ترازو برای اندازه گیری وزن های معمولی ساخته شده است.

مزیت های باسکول سنگی در اردبیل

باسکول سنگی در اردبیل دارای وزن سنگینی می باشد، برای همین از ریل هایی فلزی در زیر آن استفاده می شود. این ریل ها از مقاومت بالایی برخوردار بوده و می توانند وزن سنگین باسکول را به خوبی تحمل کنند. جهت تعیین وزن اجسام روی صفحه پلتفرم باسکول سنگی در اردبیل از حسگرهایی پیشرفته استفاده کرده اند که دارای فناوری بالایی در ساخت هستند. یکی درگر از اجزای مهم باسکول ها، لودسل ها هستند. لودسل ها در واقع عملگرهایی می باشند که وظیقه انتقال وزن تشخیص شده به صفحه نمایشگر باسکول را بر عهده دارند.

در هنگام عملیات خاکبرداری برای راه اندازی صفحات باسکول سقفی از بتن های از پیش ساخته شده استفاده می کنند. مقدا بتن استفاده شده در ابعاد آن از نکات قابل اهمیت می باشد که باید به آن توجه کرد. وزن سنگین باسکول ها باعث شده است که برای جابه جایی آن ها از چرثقیل ها استفاده شود. معمولا شرکت سازنده نکاتی را در راجع به فنی و ایمنی دستگاه در کاتالوگ خود قرار می دهند تا مشتریان بتوانند به نحو احسن از این دستگاه استفاد کنند.

قیمت ارزان باسکول سنگی

اولین موردی که در قیمت باسکول سنگی در اردبیل موثر می باشند، نوع و جنس بتن مصرفی برای راه اندازی صفحات پلتفرمی آن ها می باشد. معمولا برای باسکول های مختلف از لودسل های مختلفی برای راه اندازی صفحات پلتفرمی استفاده می کنند. درجه کیفی لودسل ها با یکدیگر مختلف می باشد و هرکدام دارای فناوری ساخت بالایی هستند.

شما می توانید بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه و مابقی را به صورت قسط های ماهانه پرداخت کنید. باسکول تولیدی دارای گواهینامه بین المللی با پشتیبانی دو ساله می باشد که در این مدت می توانند از خدمات پس از فروش ما استفاده کنند. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در زمینه فروش انواع باسکول ها در انواع مدل ها و سایزهای مختلف می باشد. مفتخر هستیم تا به شما عزیزان خدمت رسانی بکنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *