باسکول سنگی در اردبیل
باسکول سنگی در اردبیل
می 22, 2020
باسکول سقفی در اراک
می 25, 2020

باسکول سنگی در بندرعباس

باسکول سنگی در بندرعباس

باسکول سنگی در بندر عباس از محصولات ویژه حدادماهر می باشد که به صورت اقساطی به صنعتگران عزیز کشورمان با قیمتی مناسب فروخته می شود. مجموعه ما برای محصولات خود تخفیفی ویژه در نظر گرفته است که این تخفیف برای کلیه محصولات ما م باشد.  قیمت باسکول سنگی در بندرعباس به فاکتورهایی شامل نوع سازه های به کار رفته در آن، ابعاد آن ها و نوع بتن مصرفی برای ساخت صفحات پلتفرمی آن ها می باشد.

باسکول ها بیشتر کاربردهای صنعتی دارند و در مقایسه با ترازوهای بزرگ صنعتی وزن را با سرعت و دقت بالاتری تخمین می زنند. ترازو بر عکس باسکول از قطعات ظریف تری ساخته شده و وزن آن سبک تر می باشد. برعکس ترازوها باسکول ها از بدنه فولادی مقاوم ساخته شده که باعث وزن سنگین آن ها شده است. ترازوها از قطعات ظریف تری ساخته شده که برای توزین وزن های معمولی مورد استفاده قرار می گیرد.

قبل از خرید باسکول ها حتما باید مکانی برای آن ها در نظر گرفته شود. برای جابه جایی آن ها از ریل هایی فلزی کمک می گیرند تا افراد بتوانند به راحتی آن ها را از یک مکان به مکانی دیگر انتقال دهند. باسکول سنگی در بندرعباس در برابر ضربات بسیاراستحکام بالایی دارند. و معمولا از آلیاژ فلزات مختلف در ساختار بدنه آن ها استفاده می شود. باسکول ها در انواع مختلفی وجود دارند و در صنعت به طور کلی باسکول ها به دو دسته مکانیکی و دیجیتالی تقسیم بندی می شوند.

در قدیم عملکرد باسکول ها بسیار ساده تر از مدل های امروزی بود. از باسکول های قدیمی می توان به باسکول سنگی اشاره کرد. نام دیگر این باسکول ها قپان نام داشت که برای اندازه گیری وزن دام و طیور از آن ها استفاده می شد. از باسکول سنگی بیشتر در قدیم استفاده می شد. فرق بین باسکول و ترازو آن است که باسکول می تواند وزن های خیلی بالایی را تخمین بزند ولی ترازو برای اندازه گیری وزن های معمولی ساخته شده است. همچنین ترازو به اندازه باسکول نمی تواند وزن را با سرعت و دقت بالایی تخمین بزند.

مزیت های باسکول سنگی در بندرعباس

جهت تعیین وزن اجسام روی صفحه پلتفرم آن ها حسگرهایی تعبیه شده است که برای شناسایی وزن اجسام طراحی شده اند. باسکول سنگی در بندر عباس دارای اجزای مختلفی اعم از بدنه، صفحه نمایشگر، صفحات پلتفرمی و لودسل های پیشرفته ساخته می شوند. صفحه نمایشگر باسکول ها برای نمایش وزن اجسام و نمایش برخی از تنظیمات باسکول ها می باشد. صفحات پلتفرمی برای شناسایی وزن اجسام طراحی شده اند و لودسل ها عملگرهایی می باشند که وزن تشخیصی را به صفحه نمایشگر باسکول سنگی در بندرعباس انتقال می دهند.

در هنگام عملیات خاکبرداری برای راه اندازی صفحات باسکول سنگی از بتن های از پیش ساخته شده استفاده می کنند. مقدا بتن استفاده شده در ابعاد آن از نکات قابل اهمیت می باشد که باید به آن توجه کرد.معمولا شرکت سازنده نکاتی را در راجع به فنی و ایمنی دستگاه در کاتالوگ خود قرار می دهند تا مشتریان بتوانند به نحو احسن از این دستگاه استفاد کنند.

قیمت ویژه این باسکول ها

برای تعیین قیمت باسکول سنگی در بندرعباس معمولا سازندگان فاکتورهای مختلفی را در نظر می گیرند. برای مثال یکی از این فاکتورها کیفیت لودسل های به کار رفته در ساخت صفحات پلتفرمی می باشد. برای پرداخت هزینه باسکول ها می توانید به صورت پیش قسط بپردازید. شما می توانید بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه و مابقی را به صورت قسط های ماهانه پرداخت کنید. باسکول سنگی در بندر عباس دارای گواهینامه بین المللی با پشتیبانی دو ساله می باشد که در این مدت می توانند از خدمات پس از فروش ما استفاده کنند. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در زمینه فروش باسکول ها در انواع طرح ها و سایزها می باشد. مفتخر هستیم تا به شما عزیزان خدمت رسانی بکنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *