باسکول سنگی در بندرعباس
باسکول سنگی در بندرعباس
می 23, 2020
باسکول مکانیکی در زاهدان
باسکول مکانیکی در زاهدان
می 27, 2020

باسکول سقفی در اراک

باسکول سقفی در اراک یکی از محصولات ویژه حدادماهر می باشد که با کیفیت بالا به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. این عوامل شامل، نوع بتن مصرفی برای ساخت صفحات پلتفرمی، ابعاد باسکول ها و نوع سازه های به کار رفته برای ساخت بدنه هستند. مقدار بتن استفاده شده نیز در قیمت دهی به باسکول ها از موارد مهم می باشد. از باسکول ها بیشتر در صنعت استفاده می شود. از ترازو ها بیشتر برای مصارف عمومی استفاده می شود. باسکول ها نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی از ابعاد بزرگتری برخوردار می باشند.

وزن ترازوها نسبت به انواع باسکول ها کم تر می باشد و این به خطر نوع قطعات ظریفی می باشد که در ساختار آن ها استفاده شده است. باسکول ها چون برای توزین دستگاه های بسیار سنگین استفاده می شود باید از سازه های مقاوم تر و سنگین تری برای ساخت آن ها استفاده شود. به دلیل بزرگ بودن باسکول ها باید حتما قبل از خرید مکانی برای آن ها در نظر بگیرید. باسکول سقفی در اراک در برابر ضربات بسیاراستحکام بالایی دارند. معمولا از آلیاژهای مختلفی مانند فولاد و آهن در ساخت بدنه فولادی آن ها استفاده می شود. باسکول ها در انواع مختلفی وجود دارند و در صنعت به طور کلی باسکول ها به دو دسته مکانیکی و دیجیتالی تقسیم بندی می شوند.

باسکول های قدیمی عملکرد ساده تری نسبت به باسکول های امروزی مانند باسکول سقفی دارند. نام دیگر این باسکول ها قپان نام داشت. از این باسکول ها بیشتر برای وزن کردن دام و طیور استفاده می شد. از باسکول های سنگی بیشتر در قدیم استفاده می شد. فرق بین باسکول و ترازو آن است که باسکول می تواند وزن های خیلی بالایی را تخمین بزند ولی ترازو برای اندازه گیری وزن های معمولی ساخته شده است. همچنین ترازو به اندازه باسکول نمی تواند وزن را با سرعت و دقت بالایی تخمین بزند.

مزیت های باسکول سقفی در اراک

باسکول سقفی دارای اجزای مختلفی اعم از صفحه نمایشگر، صفحات پلتفرمی، کفی فلزی مقاوم، دسته هیدرولیکی مقاوم و لودسل ها می باشد. هر یک از این اجزا در درجه کیفی باسکول سقفی در اراک نقش مهمی دارند. جهت تعیین وزن اجسام روی صفحه پلتفرم باسکول سقفی از حسگرهایی پیشرفته استفاده کرده اند که دارای فناوری بالایی در ساخت هستند. معمولا باسکول ها نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی وزن اجسام فوق سنگین را با دقت بالایی و سرعت زیادی تشخیص می دهند. در واقع لودسل ها حسگرهایی هستند که می توانند وزن شناسایی شده را به نمایشگر باسکول انتقال دهند.

یکی از عملیات های راه اندازی باسکول ها، عملیات خاکبرداری می باشد. در هنگام عملیات خاکبرداری برای راه اندازی صفحات پلتفرمی از بتن های مرغوب استفاده می شود. به دلیل وزن سنگین باسکول ها برای جابه جایی راحت آن ها از چرثقیل استفاده می کنند. معمولا شرکت سازنده نکاتی را در راجع به فنی و ایمنی دستگاه در کاتالوگ خود قرار می دهند تا مشتریان بتوانند به نحو احسن از این دستگاه استفاد کنند.

قیمت ویژه این باسکول ها

اولین موردی که در قیمت باسکول سقفی در اراک موثر می باشند، نوع و جنس بتن مصرفی برای راه اندازی صفحات پلتفرمی آن ها می باشد. درجه کیفی لودسل های استفاده شده نیز در قیمت باسکول ها موثر می باشد. برای پرداخت هزینه باسکول ها می توانید آن را به صورت قسطی پرداخت کنید. شما می توانید بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه و مابقی را به صورت قسط های ماهانه پرداخت کنید. باسکول تولیدی دارای گواهینامه بین المللی با پشتیبانی دو ساله می باشد که در این مدت می توانند از خدمات پس از فروش ما استفاده کنند. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در زمینه فروش باسکول ها در انواع طرح ها و سایزها می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *