باسکول مکانیکی در زاهدان
باسکول مکانیکی در زاهدان
می 27, 2020
باسکول الکترونیکی در اسلامشهر
باسکول الکترونیکی در اسلامشهر
می 30, 2020

باسکول مکانیکی در اسلامشهر

باسکول مکانیکی در اسلامشهر

باسکول مکانیکی در اسلامشهر به صورت اقساطی نیز به صنعتگران عزیز فروخته می شود که مجموعه ما برای آن تخفیفی ویژه در نظر گرفته است.  قیمت باسکول مکانیکی در اسلامشهر به عواملی مانند نوع سازه های به کار رفته، ابعاد آن ها و نوع بتن استفاده شده برای ساخت صفحات پلتفرمی باسکول ها بستگس دارد. از باسکول ها بیشتر در صنعت استفاده می شود و بر عکس ترازوهای بزرگ صنعتی برای توزین قطعات فوق سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.

باسکول مکانیکی این قابلیت را دارد تا وزن اجسام را با سرعت و دقت بالاتری تخمین زند. باسکول ها نسبت به ترازوها از ابعاد بزرگتری برخوردار بوده و برای همین از وزن بیشتری برخوردار هستند. ترازو نیز از قطعات ظریف تری ساخته شده که برای توزین اجسام معمولی مورد استفاده قرار می گیرد. قبل از خرید باسکول ها حتما باید مکانی برای آن ها در نظر گرفته شود.

باسکول مکانیکی در اسلامشهر دارای کفی مقاوم بوده که می توانند فشار زیاد ناشی از وزن اجسام سنگین را به خوبی تحمل کنند. معمولا از آلیاژ فلزات مختلف مانند فولادهای قوی در ساخت بدنه باسکول ها استفاده می کنند. باسکول ها در انواع مختلفی وجود دارند و در صنعت به طور کلی باسکول ها به دو دسته مکانیکی و دیجیتالی تقسیم بندی می شوند.

از باسکول های سنگی بیشتر در قدیم استفاده می شد که دارای ظاهر ساده ای داشتند و از سنگ هایی بزرگ برای تشخیص وزن استفاده می شد. از باسکول های قدیمی بیشتر برای توزین دام و طیور استفاده می شد. نام دیگر این باسکول ها قپان نام داشت در قدیم تنوع باسکول های امروزی وجود نداشت و امروزه از انواع مختلف باسکول ها با توجه به نوع کاربردشان استفاده می کنند.

عمر بالای باسکول مکانیکی در اسلامشهر

باسکول مکانیکی در اسلامشهر دارای ریل های فلزی مقاوم بوده که کاربران می توانند به راحتی باسکول ها را از یک مکان به مکان دیگر انتقال دهند. این ریل ها در برابر فشار زیاد بدنه مقاوم بوده و بیشتر از آهن های سخت ساخته می شوند. جهت تعیین وزن اجسام روی صفحه پلتفرم باسکول مکانیکی در اسلامشهر از حسگرهایی پیشرفته استفاده کرده اند که دارای فناوری بالایی در ساخت هستند. باسکول ها از اجزای مختلفی مانند صفحه نمایشگر و انواع لودسل ها ساخته شده اند. در واقع لودسل ها حسگرهایی هستند که می توانند وزن شناسایی شده را به نمایشگر باسکول انتقال دهند.

در هنگام عملیات خاکبرداری برای راه اندازی صفحات باسکول مکانیکی از بتن های از پیش ساخته شده استفاده می کنند. مقدا بتن استفاده شده در ابعاد آن از نکات قابل اهمیت می باشد که باید به آن توجه کرد.به دلیل وزن سنگین باسکول ها برای جابه جایی راحت آن ها از چرثقیل استفاده می کنند. معمولا شرکت سازنده نکاتی را در راجع به فنی و ایمنی دستگاه در کاتالوگ خود قرار می دهند تا مشتریان بتوانند به نحو احسن از این دستگاه استفاد کنند.

خرید باسکول ها با تخفیف ویژه

در مجموعه حدادماهر باسکول مکانیکی در اسلامشهر با تخفیف ویژه ای به مشتریان ارائه می شود. یکی از عواملی گه در قیمت باسکول ها موثر هستند، نوع و جنس بتن مصرفی برای راه اندازی صفحات پلتفرمی آن ها در هنگام عملیات خاکبرداری می باشد. لودسل ها با درجه کیفی مختلفی برای راه اندازی باسکول مکانیکی مورد استفاده قرار می گیرد. برای پرداخت هزینه باسکول ها می توانید به صورت اقساطی اقدام کنید. شما می توانید بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه و مابقی را به صورت قسط های ماهانه پرداخت کنید. این باسکول ها دارای کارت گارانتی استاندارد می باشد. مدت زمان گارانتی آن ها دو ساله می باشد که در این مدت می توانید از خدمات پس از فروش ما استفاده کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *