باسکول مکانیکی در اسلامشهر
باسکول مکانیکی در اسلامشهر
می 29, 2020
باسکول سقفی در شهریار
باسکول سقفی در شهریار
ژوئن 1, 2020

باسکول الکترونیکی در اسلامشهر

باسکول الکترونیکی در اسلامشهر

باسکول الکترونیکی در اسلامشهر با قیمت مناسبی به شما مشتریان عزیز به همراه تخفیفی ویژه ارائه می شود. یکی از محصولات ویژه حدادماهر می باشد که با کیفیت بالا به شما مشتریان عرضه می شوند. عوامل مختلفی وجود دارند که در قیمت و کیفیت آن ها بستگی دارد.  قیمت باسکول مکانیکی به موارد زیر بستگی دارد:

  1. نوع سازه به کار رفته برای ساخت قطعات مختلف توری
  2. نوع طرحی که برای ساخت آن در نظر می گیرند.
  3. نوع آلیاژی که برای ساخت قاب فلزی آن در نظر می گیرند، معمولا از فلزاتی چون آلومینیوم و فولاد برای آن استفاده می کنند.

باسکول الکترونیکی در اسلامشهر نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی دارای مزیت های زیر می باشد:

  1.  نسبت به ترازو از ابعاد بزرگتری برخوردار می باشند و قطعات استفاده شده برای ساخت ترازوها ظریف تر و سبک تر می باشد.
  2. وزن باسکول ها نسبت به ترازوها بیشتر بوده و آن به دلیل استفاده از سازه های سنگین در ساختار آن ها است.
  3. مزیت سوم باسکول ها این است که نسبت به ترازو وزن را با سرعت و دقت بیشتری اندازه گیری میکنند.

قبل از خرید باسکول ها حتما باید مکانی برای آن ها در نظر گرفته شود. برای جابه جایی آن ها از ریل هایی فلزی کمک می گیرند تا افراد بتوانند به راحتی آن ها را از یک مکان به مکانی دیگر انتقال دهند. باسکول الکترونیکی در اسلامشهر در برابر ضربات بسیاراستحکام بالایی دارند. و معمولا از آلیاژ فلزات مختلف در ساختار باسکول ها استفاده می کنند. باسکول ها در انواع مختلفی وجود دارند و در صنعت به طور کلی باسکول ها به دو دسته مکانیکی و دیجیتالی تقسیم بندی می شوند.

باسکول های قدیمی عملکرد ساده تری نسبت به باسکول های امروزی مانند باسکول مکانیکی در تهران دارند. نام دیگر این باسکول ها قپان نام داشت که برای اندازه گیری وزن دام و طیور از آن ها استفاده می شد. از باسکول های سنگی بیشتر در قدیم استفاده می شد که عملکرد ساده ای داشتند و بیشتر برای توزین دام و طیور از آن ها استفاده می شد. فرق بین باسکول و ترازو آن است که باسکول می تواند وزن های خیلی بالایی را تخمین بزند ولی ترازو برای اندازه گیری وزن های معمولی ساخته شده است. همچنین ترازو به اندازه باسکول نمی تواند وزن را با سرعت و دقت بالایی تخمین بزند.

5 مزیت باسکول الکترونیکی در اسلامشهر

  1. باسکول الکترونیکی در اسلامشهر دارای بدنه فولادی می باشد که در برابر فشار ناشی از ضربات مختلف از خود استحکام بالایی نشان می دهد.
  2. برای تشخیص وزن اجسام از صفحه پلتفرم پیشرفته در ساخت باسکول ها در هنگام عملیات گودبرداری استفاده می کنند.
  3. برای فرستادن وزن تشخیص شده به صفحه نمایشگر باسکول ها از لودسل ها استفاده می کنند که آن ها عملگرهایی محسوب می شوند که توانایی آن را دارند تا با سرعت بالایی آن را انتقال دهند.
  4. در هنگام عملیات خاکبرداری از انواع بتن های مرغوب برای ساخت صفحات پلتفرمی استفاده می کنند. درجه کیفی بتن استفاده شده در کیفیت صفحات پلتفرمی موثر هستند.

به دلیل وزن سنگین باسکول ها برای جابه جایی راحت آن ها از چرثقیل استفاده می کنند. معمولا شرکت سازنده نکاتی را در راجع به فنی و ایمنی دستگاه در کاتالوگ خود قرار می دهند تا مشتریان بتوانند به نحو احسن از این دستگاه استفاد کنند.

انواع مختلف باسکول ها

مجموعه حدادماهر توانسته است که تمامی باسکول های صنعتی اعم از دیجیتال و الکترونیکی را به شما مشتریان عزیز ارائه کند. لودسل ها با درجه کیفی مختلفی برای راه اندازی باسکول الکترونیکی در اسلامشهر مورد استفاده قرار می گیرد. برای پرداخت هزینه باسکول ها می توانید به صورت پیش قسط بپردازید. شما می توانید بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه و مابقی را به صورت قسط های ماهانه پرداخت کنید. باسکول الکترونیکی دارای ضمانت نامه استاندارد می باشد که مدت پشتیبانی دو سال بوده و در این مدت می توانید از خدمات پس از فروش ما استفاده کنید. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در زمینه فروش باسکول ها در انواع طرح ها و سایزها می باشد . مفتخر هستیم تا به شما عزیزان خدمت رسانی بکنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *