باسکول دام کش
باسکول دام کش
ژوئن 28, 2020
باسکول سنگی دست دوم
باسکول سنگی دست دوم
اکتبر 31, 2020

باسکول آویز دست دوم

باسکول اویز دست دوم

 باسکول آویز دست دوم را می توانید با قیمت کمی از مجموعه حدادماهر دریافت کنید. باسکول آویز چیست؟ باسکول آویز همانطور که از اسمش مشخص است وسیله ای است که از سقف آویزان شده و برای محاسبه ی وزن اجسام واقالم مختلف مورد استفاده قرار میگیرد .باسکول آویز از لحاظ عملکرد به ترازو بسیار شباهت دارد . این دستگاه در اماکن و مشاغلی که امکان استفاده از ترازو بریشان مقدور و ممکن نیست استفاده میشود .

باسکول آویز دارای ساخت پیشرفته ری نسبت به مدل های قدیمی هستند.  برای اندازه گیری کانالهایی که وزن های باالایی دارند از باسکول آویز دست دوم استفاده می شو. مدل طراحی این باسکول ها به دو شکل است. در مدل اول قالب در قسمت آویزی قرار گرفته و نمایشگر آن به دلخواه مشت به صورت وایرلس بر روی دیوار و یا در دفترکارش قرار گرفته و در مدل دوم باسکول به صورت کامل به همراه قالب و نمایشگر از سقف آویزان می شود. نقد و بررسی باسکول آویز باسکول آویز یک باسکول دیجیتال میباشد.

در کارخانه های صنعتی ، انواع کارگاه ها ، صنایع سنگین ،مراکز گمرکی، انبار، بندرها، ساخت وساز و بعضی از مشاغل مانند آهن فروشی ها مورد استفاده قرار میگیرد. لزوم استفاده از باسکول های آویز در محیط های صنعتی، سازندگان این وسایل را مجاب کرده تا از مقاوم ترین و مرغوب ترین قطعات در ساخت آن ها استفاده نمایند بنابراین به صراحت میتوان گفت مقیاس های آویز صنعتی از بدنه ی فلزی کامال مقاوم و سرسخت ساخته شده اند.

داشتن سپر حرارتی یکی از قابلیت های باسکول آویز می باشد  نیز میباشند که نوعی محافظ گرمایی محسوب شده و از دستگاه در برابر گرمای غیر متعارف محیط محافظت می کند. این امر موجب افزایش طول عمر دستگاه شده و راندمان آن را بالاتر می برد. باسکول آویز سقفی یا آویز در گروه باسکول های صنعتی قرار میگیرد. این دستگاه قابل استفاده در محیط های صنعتی می باشد. بنابراین طراحی باسکول ها آن به شکلی است که درمحیط های ذکر شده بدون به وجود آمدن مشکل و اختالل مورد استفاده قرار میگیرند. 

وزن کردن اقالم و اجسام موردنظر از طریق آویز کردن آنها بر قالب تعبیه شده روی دستگاه صورت میگیرد. باسکول ها با تخفیف ویژه ای توسط حدادماهر به شما عزیزان فروخته می شود. علت استفاده از باسکول آویز این است که وزن مواد مصرفی و برخی از اقالم دیگر را به دلیل حجم بسیار باال نمیتوان با باسکول های زمینی و یا کفه ای سنجید و به دست اورد و از این رو استفاده از باسکول آویز توصیه میشود. برخی از مدل های باسکول آویز دارای ریموت کنترل و باتری پشتیبان هستند که در صورت عدم دسترسی به برق به صورت اتوماتیک آماده به کار می شوند. باسکول آویز دارای ظرفیت تعریف شده ای است از 500 گرم.

 کاربرد باسکول آویز دست دوم

 قیمت  باسکول آویز دست دوم  با توجه به مشخصه ها و امکاناتی که دارد، نوع کیفیت و مصرف آن قابل تعیین است. این قیمت گذاریبه  مشخصات و پارامترهای مختلفی وابسته میباشد. پارامترهایی همچون مدل باسکول ، ظرفیت باسکول ، قابلیت اتصال به دستگاه کارتخوان ، دقت باسکول در اندازه گیری، تعداد لودسل ، حافظه ی داخلی ، نمایشگر ، جنس سینی و استفاده از برق در قیمت باسکول و کیفیت آن تاثیرگزار میباشد.

 در خرید باسکول دست دوم حتما از جهت سالم بودن دستگاه و دقت کنید. تعمیرات باسکول شامل هزینه های بسیاری بوده که خرید آن در صورت وجود ناقصی هایی در ساختار ظاهری آن به هیج عنوان مقرون به صرفه نیست . بنابراین قبل از خرید در صورتی که اطالعات کافی نداردید از افراد با تجربه مشاوره گیرید. همچنین می توانید از جاهای مطمئن که خدمات پس از فروش هم ارائه میدهند خرید نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *