باسکول جرثقیلی

باسکول جرثقیلی از محصولات ما می باشد که با کیفیت ساخت بالا و قیمت ارزان به شما عزیزان ارائه می شود. ما برای محصولات خودمان تخفیفی ویژه در نظر گرفته ایم که شما می توانید با هزینه بسیار کمی از باسکول ها بهره ببرید. قیمت باسکول جرثقیلی به فاکتورهایی شامل نوع سازه های به کار رفته در آن، ابعاد آن ها و نوع بتن و مقدار به کار رفته برای ساخت صفحات پلتفرمی آن ها می باشد. معمولا از باسکول ها برای توزین اجسام بسیار سنگین و از ترازوها برای توزین اجسام معمولی استفاده می شود. فرق اصلی بین ترازو و باسکول هادر محدوده وزن تشخیصی توسط هریک از آن ها می باشد. قطعات ترازوها ظریف تر و سبک تر بوده ولی باسکول ها از وزن زیاد و ابعاد بزرگتری برخوردار می باشند.

باسکول جرثقیلی

معمولا از آلیاژهایی چون فولاد و آهن برای ساخت بدنه فولادی آن ها استفاده می شود. بدنه فولادی آن ها در برابر فشار ناشی از ضربات مختلف مقاوم بوده و از استحکام بالایی برخوردار هستند. قبل از خرید باسکول ها حتما باید مکانی برای آن ها در نظر گرفته شود. برای سهولت در جابه جایی باسکول جاده ای از ریل هایی فلزی برای آن ها استفاده شده است که وزن باسکول را به خوبی می توانند تحمل کنند. باسکول مکانیکی در تهران در برابر ضربات بسیاراستحکام بالایی دارند. باسکول ها در انواع مختلفی وجود دارند و در صنعت به طور کلی باسکول ها به دو دسته مکانیکی و دیجیتالی تقسیم بندی می شوند.

باسکول های قدیمی مانند باسکول سنگی یا باسکول قپان از عملکرد ساده تری برخوردار می باشند و دارای شکل ساده تری نسبت به باسکول های امروزی هستند. نام دیگر این باسکول ها قپان نام داشت که برای اندازه گیری وزن دام و طیور از آن ها استفاده می شد. از باسکول های سنگی بیشتر در قدیم استفاده می شد. فرق بین باسکول و ترازو آن است که باسکول می تواند وزن های خیلی بالایی را تخمین بزند ولی ترازو برای اندازه گیری وزن های معمولی ساخته شده است.

درجه کیفی باسکول چرثقیلی

باسکول ها مانند باسکول چرثقیلی وزن اجسام را با سرعت و دقت بالاتری تخیص می دهند. معمولا برای تشخیص وزن اجسام توسط باسکول از صفحات پلتفرمی با مکانیزم ویژه ای استفاده می کنند. لودسل ها بر روی صفحات پلتفرمی حسگرهایی هستند که وزن اجسام را تشخیص داده شده را به صفحه نمایشگر باسکول انتقال می دهند. در هنگام راه اندازی صفحات پلتفرمی می توان از لودسل هایی با درجه کیفی مختلف استفاده کرد. کیفیت آن ها به سرعت تشخیص وزن اجسام بستگی دارد.

عملیات راه اندازی باسکول ها شامل سه مرحله می باشد. این مراحل شامل:

  1. عملیات خاکبرداری
  2. عملیات گودبرداری
  3. عملیات های فیزیکی و شیمیایی

در هنگام عملیات خاکبرداری برای راه اندازی صفحات باسکول جاده ای از بتن های از پیش ساخته شده استفاده می کنند. مقدا بتن استفاده شده در ابعاد آن از نکات قابل اهمیت می باشد که باید به آن توجه کرد. معمولا شرکت سازنده نکاتی را در راجع به فنی و ایمنی دستگاه در کاتالوگ خود قرار می دهند تا مشتریان بتوانند به نحو احسن از این دستگاه استفاد کنند.

تخفیف ویژه بهاره

یکی از عوامل مهمی که در کیفیت باسکول جرثقیلی در اصفهان موثر می باشد، نوع بتن مصرفی در هنگام عملیات گود برداری می باشد. معمولا باید از بتن های مرغوب در ساخت این صفحات استفاده کرد. برای پرداخت هزینه باسکول ها می توانید به صورت قسطی هم اقدام کنید. شما می توانید بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه و مابقی را به صورت قسط های ماهانه پرداخت کنید. باسکول تولیدی دارای گواهینامه بین المللی با کارت گارانتی دو ساله می باشد که در این مدت می توانند از خدمات پس از فروش ما استفاده کنند.