باسکول 30 تنی

باسکول 30 تنی همانطور که از اسمش پیداست برای وزن کردن اجسام فوق سنگین در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه ما سعی کرده است که این محصول را با کیفیت مطلوب و قیمت ارزان به شما عزیزان عرضه کند. باسکول ها نسبت به ترازوها بیشتر کاربردهای صنعتی دارند و در صنعت های مختلف برای توزین ماشین آلات و دستگاه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. کیفیت باسکول 30 تنی به فاکتورهایی شامل نوع مصالح ه کار رفته در آن، ابعاد آن ها و نوع بتن و مقدار آن برای ساخت صفحات پلتفرمی آن ها می باشد.

باسکول 30 تنی

فرق اصلی بین باسکول ها و ترازوها در این است که باسکول ها از ابعاد بزرگتری ساخته شده اند و بدنه آن ها بسیار مستحکم می باشد ولی ترازو از ابعاد ظریف تری ساخته شده که دارای وزن معمولی و از ان برای توزین اجسام معمولی استفاده می کنند. بدنه فولادی آن ها در برابر ضربات مختلف از خود استحکام بالایی نشان می دهد و از آلیاژهای مفاوم ساخته می شود. قبل از خرید باسکول ها حتما باید مکانی برای آن ها در نظر گرفته شود. برای سهولت در جابه جایی باسکول جاده ای از ریل هایی فلزی برای آن ها استفاده شده است که وزن باسکول را به خوبی می توانند تحمل کنند. باسکول ها در انواع مختلفی وجود دارند و در صنعت به طور کلی باسکول ها به دو مورد زیر دسته بندی می شوند:

  1. باسکول دیجیتال
  2. باسکول مکانیکی

در قدیم بیشتر از باسکول های سنگی استفاده می شد که برای توزین دام و طیور از آن ها اتسفاده می کردند. نام دیگر این باسکول ها قپان نام داشت ولی امروزه بیشتر از باسکول های مکانیکی و دیجیتالی استفاده می کنند. از باسکول های سنگی بیشتر در قدیم استفاده می شد. فرق بین باسکول و ترازو آن است که باسکول می تواند وزن های خیلی بالایی را تخمین بزند ولی ترازو برای اندازه گیری وزن های معمولی ساخته شده است. همچنین ترازو به اندازه باسکول نمی تواند وزن را با سرعت و دقت بالایی تخمین بزند.

مزیت های آن ها

معمولا برای اینکه صفحات پلتفرمی باسکول 30 تنی وزن اجسام را به خوبی تشخیص دهند، از حسگرهایی پیشرفته به نام لودسل ها در صفحات آن ها استفاده می شود. لودسل ها از فناوری ساخت بالایی برخوردر می باشند که وزن تشخیصی را به صفحه نمایشگر باسکول 30 تنی انتقال می دهند. مزیت ویژه باسکول ها نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی این است که وزن اجسام را با سرعت بالا و دقت زیادی تخمین می زنند.

عملیات راه اندازی باسکول ها شامل سه مرحله می باشد. این مراحل عملیات خاکبرداری، عملیات گودبرداری و عملیات های مکانیکی و شیمیایی می باشد. معمولا عملیات های فیزیکی و شیمیایی مختلفی جهت تشخیص حداکثر ظرفیت تحملی توسط باسکول ها انجام می گیرد. مقدا بتن استفاده شده در ابعاد آن از نکات قابل اهمیت می باشد که باید به آن توجه کرد. معمولا شرکت سازنده نکاتی را در راجع به فنی و ایمنی دستگاه در کاتالوگ خود قرار می دهند تا مشتریان بتوانند به نحو احسن از این دستگاه استفاد کنند.

قیمت ارزان باسکول 30 تنی

یکی از عوامل مهمی که در قیمت باسکول 30 تنی موثر می باشد، نوع رنگی است که برای بدنه فولادی آن ها در نظر می گیرند. معمولا نوع بتن مصرفی برای ساخت صفحات پلتفرمی نیز از فاکتورهای مهم در قیمت آن ها می باشد. برای پرداخت هزینه باسکول ها می توانید به صورت پیش قسط بپردازید. شما می توانید بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه و مابقی را به صورت قسط های ماهانه پرداخت کنید. باسکول تولیدی دارای گواهینامه بین المللی با پشتیبانی دو ساله می باشد که در این مدت می توانند از خدمات پس از فروش ما استفاده کنند. مفتخر هستیم تا به شما عزیزان در این زمینه یاری برسانیم.