باسکول 40 تنی

باسکول  40 تنی یکی از محصولات ویژه حدادماهر می باشد. هدف از ساخت این وسیله اندازه گیری اجسام بسیار سنگین می باشد. معمولا از باسکول ها بیشتر در صنعت استفاده می کنند. باسکول ها نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی از ابعاد بزرگتری برخوردار می باشند و از قطعات سخت تری ساخته می شوند. معمولا برای وزن کردن ماشین آلات بزرگ صنعتی از باسکول 40 تنی استفاده می کنند. معمولا از آلیاژهایی چون فولاد و آهن برای ساخت بدنه فولادی آن ها استفاده می شود.

باسکول 40 تنی

بدنه فولادی آن ها در برابر ضربات مختلف از خود استحکام بالایی نشان می دهد و کاربران می توانند در شرایط مختلف از ا ها استفاده کنند. قبل از خرید باسکول ها حتما باید مکانی برای آن ها در نظر گرفته شود زیرا ابعاد آن ها بسیار بزرگ بوده و از وزن بالایی برخوردار می باشند. برای سهولت در جابه جایی باسکول جاده ای از ریل هایی فلزی برای آن ها استفاده شده است که وزن باسکول را به خوبی می توانند تحمل کنند. این ریل ها دارای مقاومت زیادی در برابر وزن زیاد باسکول ها می باشند. باسکول ها در انواع مختلفی وجود دارند و در صنعت به طور کلی باسکول ها به دو دسته مکانیکی و دیجیتالی تقسیم بندی می شوند.

باسکول های قدیمی عملکرد ساده تری نسبت به باسکول های امروزی مانند باسکول 40 تنی دارند. باسکول های قدیمی مانند باسکول های سنگی بودند. نام دیگر این باسکول ها قپان نام داشت که برای اندازه گیری وزن دام و طیور از آن ها استفاده می شد. فرق بین باسکول و ترازو آن است که باسکول می تواند وزن های خیلی بالایی را تخمین بزند ولی ترازو برای اندازه گیری وزن های معمولی ساخته شده است. همچنین ترازو به اندازه باسکول نمی تواند وزن را با سرعت و دقت بالایی تخمین بزند.

کیفیت بالای باسکول 40 تنی

معمولا از صفحات پلتفرمی برای تشخیص وزن اجسام در هنگام راه اندازی باسکول ها استفاده می کنند روی صفحه پلتفرم باسکول 40 تنی از حسگرهایی پیشرفته استفاده کرده اند که دارای فناوری بالایی در ساخت هستند. لودسل ها عملگرهایی پیشرفته می باشند که سرعت را با دقت بالایی به صفحه دیجیتالی باسکول ها انتقال می دهند. مزیت ویژه باسکول ها نسبت به ترازوهای بزرگ صنعتی این است که وزن اجسام را با سرعت بالا و دقت زیادی تخمین می زنند.

عملیات راه اندازی باسکول ها شامل سه مرحله می باشد. این مراحل عملیات خاکبرداری، عملیات گودبرداری و عملیات های مکانیکی و شیمیایی می باشد. در عملیات خاکبرداری معمولا نقشه اولیه باسکول ها ریخته می شود و در عملیات گود برداری ساخت صفحات پلتفرمی انجام می شود و در عملیات های مکانیکی سرعت عمل باسکول با استفاده از آزمایش های مختلف بررسی می گردد. مقدا بتن استفاده شده در ابعاد آن از نکات قابل اهمیت می باشد که باید به آن توجه کرد. معمولا شرکت سازنده نکاتی را در راجع به فنی و ایمنی دستگاه در کاتالوگ خود قرار می دهند تا مشتریان بتوانند به نحو احسن از این دستگاه استفاد کنند.

قیمت مناسب این باسکول ها

معمولا باید از بتن های مرغوب در ساخت این صفحات استفاده کرد. بنابراین یکی از فاکتورهای مهم در قیمت گذاری باسکول از همین نوع و مقدار بتن مصرفی در هنگام عملیات گود برداری می باشد. درجه کیفی لودسل های استفاده شده نیز از عوامل مهم دیگر محسوب می شود. برای پرداخت هزینه باسکول ها می توانید به صورت پیش قسط بپردازید. شما می توانید بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه و مابقی را به صورت قسط های ماهانه پرداخت کنید. باسکول تولیدی دارای گواهینامه بین المللی با پشتیبانی دو ساله می باشد که در این مدت می توانند از خدمات پس از فروش ما استفاده کنند. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در زمینه فروش محصولات انواع باسکول ها می باشد.