باسکول آویز

باسکول آویز : برای توزین اجسام حجیم و سنگین از باسکول های مختلف استفاده می شود که یکی از آن ها باسکول آویز است. باسکول آویز دارای بدنه ای مقاوم در برابر ضربات است و دوام بالایی دارد و با گذشت زمان دچار فرسودگی نمی شود. ابعاد بزرگ باسکول ها باعث شده است تا کاربران قبل از خرید ابتدا فضای زیادی را برای آن در نظر بگیرند و بتوانند به راحتی از باسکول استفاده کنند. باسکول ها با توجه به نوع کاربری شان در انواع مختلفی ساخته می شوند. باسکول ها به دو نوع کلی ساده و پیچیده تقسیم بندی می شوند. باسکول های ساده مانند باسکول های سنگی یا قپان و باسکول های پیچیده مانند باسکول های آویز و دیجیتالی هستند. استفاده از باسکول های سنگی به زمان های پیش بر می گردد و امروزه استفاده از آن ها مرسوم نیست. باسکول های سنگی جای خود را به باسکول های دیجیتالی و آویز داده اند. تفاوت اصلی بین باسکول و ترازو آن است که ترازو فقط برای وزن های معمولی مورد استفاده قرار می گیرد، ولی باسکول می تواند وزن های بسیار سنگین را اندازه گیری کند. همچنین باسکول نسبت به ترازو وزن را با دقت و سرعت بیشتری تخمین می زند.

باسکول آویز

کیفیت باسکول آویز

  1. مقاومت بالای باسکول های آویز در برابر ضربات باعث شده است تا کاربران زیادی از آن ها در صنایع مختلف استفاده کنند.
  2. آزمایشات فراوانی روی باسکول ها برای اندازه گیری مقدار وزنی که می توانند تحمل کنند، شده است. باسکول های آویز نسبت به باسکول های سقفی فشار زیادی را تحمل می کنند و از صفحات بتنی برای پلتفرم آن ها استفاده می شود.
  3. استحکام بدنه باسکول ها باعث افزایش طول عمر آن ها شده است و باعث می شود تا با گذشت زمان قطعات باسکول دچار فرسودگی نشوند.
  4. بیشتر برای باسکول های آویز از قطعات فلزی استفاده می شود تا حسگرها بتوانند با قابلیت بالاتری وزن شناسایی شده را به نمایشگر انتقال دهند.
  5. شرکت های سازنده معمولا نکات ایمنی مربوط به استفاده از دستگاه را در دفترچه راهنما قرار می دهد تا کاربران عزیز بتوانند از دستگاه به خوبی استفاده کنند.

قیمت باسکول آویز

قیمت باسکول آویز مانند مدل های دیگر به فاکتورهای زیر وابسته می باشد:

  1. نوع آلیاژ به کار رفته برای تولید صفحه پلتفرم باسکول
  2. ابعاد و اندازه باسکول در قیمت دهی به آن بسیار موثر می باشد که باید به آن توجه کرد.
  3. نوع لودسل به کار رفته در پلتفرم دستگاه که باید دارای درجه کیفیت بالایی از جهت ساخت باشد.
  4. معمولا باسکول هایی که از طرف شرکت ارائه می شود دارای ضمانت نامه استاندارد می باشد که مشتریان عزیز می توانند پس از خرید هم از خدمات آن استفاده کنند.
  5. سعی شده است تا تمامی استاندارد های جهانی در ساخت این محصول به کار گرفته شود تا کاربران پس از خرید آن به مشکل نخورند.

نتیجه گیری

در باسکول های سقفی همان طور که از اسمش پیداست از گیره های فلزی برای بلند کردن جسم استفاده می کنند. این گیره ها آهنی بوده و سختی زیادی دارند و وزن بسیار بالایی را می توانند تحمل کنند. در قدیم باسکول ها بسیار ساده بودند و نمی توانستند با دقت بالایی اجسام را وزن کنند ولی امروزه انواع مختلف این باسکول ها وارد بازار کار شدند و دست مشتری را برای انتخاب باز نگه داشته اند. مجموعه ما در تلاش است تا باسکول هایی با کیفیت بالا و با قیمتی مناسب برای صنایع مختلف تولید کند. بیشتر از باسکول های سقفی در کارگاه ها و کارخانجات برای وزن کردن قطعات صنعتی استفاده می شود. مزیت ما دو دهه سابقه کاری ما دراین حوزه می باشد.